All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ 1500w sine wave solar inverter ] match 15 Products.
1500W Pure Sine Wave Power Inverter , 45-65Hz Sine Wave Solar Inverter
| Materia: | Metal/ABS |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Efficiency: | >=96%(AC Mode) |
DC To AC UPS 300W Modified Sine Wave Power Inverter MPS
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
Modified Sine Wave 300W 1KW 5KW Solar Inverter Wall Mounted
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
300W 5KW MPPT Pure Sine Wave Solar System Ups Inverters
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
MPPT Charger 5KW Pure Sine Wave Inverter For Solar Home Use
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Color: | Customized |
Modified Sine Wave PIV 3000W Power Inverter
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
Home Solar System PIV 500W Car Power Inverter 50-60Hz
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
PIV Series LCD Display 300- 3000W Modified Sine Wave Inverter
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
PWM Wave Power Inverter 300W To 3000W for Electrical Equipment
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Colour: | Customized |
| Warranty: | 2 Years |
Configurable Power Inverter AC / Solar Input For Home Application
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Colour: | Customized |
| Display: | LCD |

