All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Large Capacity 12V 300Ah Lithium Battery For Solar And Power Back-Up
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 5 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
25.6 V 100Ah Lithium Battery for Off-grid Solar Energy Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
Deep Cycle 24V 100Ah Lithium Battery For Power Back-up and Energy Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C |
Deep Cycle 12V 100Ah Lithium Battery For UPS Power Back-up and Energy Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C |
Long Life 51.2V 100Ah Lithium Battery For Energy Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C |
12.8V 100Ah LiFePO4 Battery with 6000 Cycles for Solar Energy Storage
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 12.8V |
| Capacity: | 100Ah |
51.2V100AH 5KWH Wall Mounted LiFePO4 Battery Long Cycle Life for Home ESS
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 51.2V |
| Capacity: | 100Ah |
51.2V 200Ah 10KWH Floor Stand ESS LiFePO4 Battery with 6000 Long Cycle Life for Residential Solar Energy Storage
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 51.2V |
| Capacity: | 200Ah |
51.2V 314Ah 16KWH Floor Stand ESS LiFePO4 Battery with 6000 Long Cycle Life for Home Solar Energy Storage
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 51.2V |
| Capacity: | 314Ah |
12.8V 20Ah LiFePO4 Battery with 6000 Cycles for Lead Acid Replacement
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 12.8V |
| Capacity: | 20Ah |

