All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
12.8V 100Ah LiFePO4 Battery with 6000 Cycles for Solar Energy Storage
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 12.8V |
| Capacity: | 100Ah |
51.2V100AH 5KWH Wall Mounted LiFePO4 Battery Long Cycle Life for Home ESS
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 51.2V |
| Capacity: | 100Ah |
51.2V 200Ah 10KWH Floor Stand ESS LiFePO4 Battery with 6000 Long Cycle Life for Residential Solar Energy Storage
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 51.2V |
| Capacity: | 200Ah |
51.2V 314Ah 16KWH Floor Stand ESS LiFePO4 Battery with 6000 Long Cycle Life for Home Solar Energy Storage
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 51.2V |
| Capacity: | 314Ah |
12.8V 20Ah LiFePO4 Battery with 6000 Cycles for Lead Acid Replacement
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 12.8V |
| Capacity: | 20Ah |
12.8V 9Ah LiFePO4 Battery with 6000 Cycles for Lead Acid Replacement
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 12.8V |
| Capacity: | 9Ah |
12.8V 4.5Ah LiFePO4 Battery with 6000 Cycles for Lead Acid Replacement
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 12.8V |
| Capacity: | 4.5Ah |
12.8V 100Ah LiFePO4 Battery with 6000 Cycles for RV EV Boat
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 12.8V |
| Capacity: | 100Ah |
25.6V 200Ah 5KWH LiFePO4 Battery With 6000 Cycles For Solar Energy Storage
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 25.6V |
| Capacity: | 200Ah |
LiFePO4 Battery Pack 48V 100Ah 4.8KWH Rack Mounted Energy Storage Battery for UPS Power Station
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 48V |
| Capacity: | 100Ah |

