All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ 3000w solar power inverter ] match 19 Products.
PIV Series LCD Display 300- 3000W Modified Sine Wave Inverter
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
Modified Sine Wave PIV 3000W Power Inverter
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
Home Solar System PIV 500W Car Power Inverter 50-60Hz
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
DC To AC UPS 300W Modified Sine Wave Power Inverter MPS
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
500W 6KW Pure Sine Wave MPPT Charger Power Inverter
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
Off Grid System 230Vac MPS 2000W Pure Sine Wave Inverter
| Product Name: | 230Vac MPS SERIES 2000W Pure Sine Wave Inverter, Solar Power Inverter, Inverter Home |
|---|---|
| Efficiency: | >=96%(AC Mode) |
| Input Frequency: | 45-65Hz |
PWM Wave Power Inverter 300W To 3000W for Electrical Equipment
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Colour: | Customized |
| Warranty: | 2 Years |
3000W Inverter , Solar Power Off Grid Pure Sine Wave Inverter
| Colour: | Customized |
|---|---|
| Output: | 230Vac |
| Material: | Metal/ABS |
Multi Protection Power Inverter 3kw DC48V With LCD Display
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Colour: | Customized |
| Display: | LCD |
MPPT Charger 5KW Pure Sine Wave Inverter For Solar Home Use
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Color: | Customized |

