All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ 6ah lead acid battery ] match 13 Products.
AGM Separator 6AH UPS VRLA Regulated Lead Acid Battery
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Sealed Type: | Sealed |
| Terminal: | Terminal F1/F2 |
12.8V 12Ah Deep Cycle UPS Lead Acid Battery For UPS System Replacement
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 12Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
12.8V 18Ah LiFePO4 Battery Pack For UPS System Lead Acid Battery Replacement
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 18Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
2 Volt Deep Cycle Lead Acid 2v 300ah 400ah Inverter Agm With Copper Terminal
| Application: | UPS, Wind Solar Energy System,Telecommunication Equipment |
|---|---|
| Maintenance Type: | Free |
| Color: | Black Or Custom |
12.8V 6Ah Lifepo4 Rechargeable Battery For Energy Storage
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Product Name: | 12.8V6Ah Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) Battery |
| Terminal Type: | F2 |
12.8V 6Ah 76.8Wh safety lithium-Ion battery for UPS system lead acid battery replacement
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 6Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
Deep Cycle Solar Panel GEL Battery , 65-200Ah Power Storage Battery For Solar System
| Application: | UPS, Wind Solar Energy System,Telecommunication Equipment |
|---|---|
| Maintenance Type: | Free |
| Color: | Black Or Custom |
Share 12V200AH Maintenance Free AGM GEL Battery
| Capacity: | 200AH |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Application: | UPS, Wind Solar Energy System,Telecommunication Equipment |
Deep Cycle 12V 6Ah Lithium Battery For UPS Power Backup And Solar
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |

