All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ avr reduced auto voltage regulator ] match 4 Products.
AVR Reduced Instruction Set Auto Voltage Regulator 50Hz 60Hz Frequency
| Type: | Automatic Voltage Regulator |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Voltage/Under Voltage |
| Power: | 2KVA-3000KVA |
Single Three Phase AVR Series 50Hz 60Hz Auto Voltage Regulator
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Phase: | Single/Three Phase |
| Display: | LCD/LED |
Single Three Phase Automatic Voltage Regulator ≤95% Relative Humidity
| Output Voltage: | 220V |
|---|---|
| Relative Humidity: | ≤95% |
| Phase: | Single/Three Phase |
2KVA 3000KVA AVR Series Regulator With LCD LED Display 220V Output Voltage
| Output Voltage: | 220V |
|---|---|
| Display: | LCD/LED |
| Type: | Automatic Voltage Regulator |
1

