All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ line interactive ups systems ] match 103 Products.
Modified Sine Wave 500-3000VA Line Interactive UPS For Home
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Product Name: | Off Line UPS, 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA Line Interactive UPS, Ups Power Supply For Home |
| Phase: | Single Phase |
Sine Wave 650VA Line Interactive UPS CPU Controlled DC Mode
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Product Name: | Luminous Home Ups, 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA Line Interactive UPS, Ups Power Supply For Home |
| Phase: | Single Phase |
Black Line Interactive UPS Modified Sine Wave Power Guard UPS
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Type: | Line Interactive UPS |
| Phase: | Single Phase |
5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
2KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
1KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
Tower Type SL Series 1500VA 1050W Line interactive UPS
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS For PC / ATM / Bank Terminal with PF 0.8
| Mount Way: | Tower Type |
|---|---|
| Protection: | Overload, Short Circuit, Over Temperature |
| Input Frequency: | 45-65Hz |
Office Power Backup Line-Interactive UPS 2000VA 1200W with Over Temperature Protection and 220V Input Voltage
| Display: | LED/LCD |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Noise: | Less Than 40dB |
12V 9AH VRLA Battery High-performance Reliable Long-lasting Battery For Line-interactive UPS
| Voltage: | 12v |
|---|---|
| Usage: | UPS,Telecom,solar System |
| Sealed Type: | Sealed |

