All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ pure sine wave ups ] match 238 Products.
USB RS232 RJ45 Pure Sine Wave Power Supply 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Power Capacity: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
| Frequency: | 50/60Hz |
3KVA Standard Pure Sine Wave Line Interactive UPS SL Series Tower Type
| Application: | Power Backup For Computer |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups For Pc / Atm / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waveform: | Pure Sine Wave |
3000W 5000W High Frequency Pure Sine Wave Solar Inverter With MPPT
| Off-grid Control Applications: | Back Up Power, Photovoltaic / Distributed Power Supply / Power System Split Control |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
Power Factor 0.8 Line Interactive Pure Sine Wave UPS 1KVA~5KVA Tower Type
| Protection: | Overvoltage |
|---|---|
| Application: | Computer |
| Waveform: | Pure Sine Wave |
Line Interactive 1KVA 5KVA Pure Sine Wave Ups For PC Router
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
MPPT Charger 5KW Pure Sine Wave Inverter For Solar Home Use
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Color: | Customized |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS For PC / ATM / Bank Terminal with PF 0.8
| Mount Way: | Tower Type |
|---|---|
| Protection: | Overload, Short Circuit, Over Temperature |
| Input Frequency: | 45-65Hz |
1KVA-5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS Rank Mount Installation
| Product Name: | Line Interactive UPS |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Material: | Mental |
Off Grid System 230Vac MPS 2000W Pure Sine Wave Inverter
| Product Name: | 230Vac MPS SERIES 2000W Pure Sine Wave Inverter, Solar Power Inverter, Inverter Home |
|---|---|
| Efficiency: | >=96%(AC Mode) |
| Input Frequency: | 45-65Hz |

