All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ safety lead acid car battery ] match 3 Products.
safety lead acid car battery
| Material: | ABS |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |
OEM ODM 18AH 12v Lead Acid Battery Low Voltage For E Scooters
| Voltage: | 12v |
|---|---|
| Usage: | Motocycle, E-scooters, Tricycles, Forklifts |
| Sealed Type: | Sealed |
Bluetooth Display Lithium-Ion-Phosphate-Battery 600*460*457mm for Commercial
| Max Discharging Current: | 50A~300A |
|---|---|
| Model No: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Energy Density: | / |
1

