All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
G TECH 12.8V 7Ah LiFePO4 Battery with 6000 Cycles for Lead Acid Replacement
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 12.8V |
| Capacity: | 7Ah |
G TECH 25.6V 200Ah 5KWh Wall Mounted LiFePO4 Battery for Home Energy Storage with Long Cycle Life
| Voltage: | 25.6V |
|---|---|
| Capacity: | 200Ah |
| Energy: | 5.12KWH |
LiFePO4 battery
| Packaging Details: | carton and wooden box |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-30 days |
| Payment Terms: | T/T, L/C, Western Union |
G TECH 76.8V 100Ah LiFePO4 Battery with 6000 Cycle Life for Electric Bicycle and Tricycle
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 76.8V |
| Capacity: | 100Ah |
G TECH 12.8V 20Ah LiFePO4 Battery With 6000 Cycle Life Bluetooth Function For Lead Acid Replacement
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 12.8V |
| Capacity: | 20Ah |
G TECH 60V 100Ah LiFePO4 Battery with 6000 Cycle Life for Electric Bicycle and Tricycle
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 60V |
| Capacity: | 100Ah |
G TECH 25.6V 206Ah LiFePO4 Starter Battery With 6000 Cycle Life For Car And Fridge
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 25.6V |
| Capacity: | 206Ah |
G TECH 12.8V 40Ah LiFePO4 Battery with 6000 Cycle Life Bluetooth Function for Solar Energy Storage
| Material: | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage: | 12.8V |
| Capacity: | 40Ah |

