All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ 1000va automatic voltage regulator ] match 71 Products.
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Battery Capacity 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Power Capacity: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
High Performance Line Interactive Sine Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Waveform: | Pure Sine Wave |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waterproof: | GSM |
G Tech 1KVA-5KVA Sinewave UPS: Reliable Protection for Your Electronic Devices
| Capacity: | 1000VA |
|---|---|
| Voltage: | 110-300VAC |
| Output Power Factor: | ≥0.7 |
Single Phase High Precision AVR Series for computer, household electrical appliances, measuring and test equipmet
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS For PC / ATM / Bank Terminal with PF 0.8
| Mount Way: | Tower Type |
|---|---|
| Protection: | Overload, Short Circuit, Over Temperature |
| Input Frequency: | 45-65Hz |
Modified Sine Wave 500-3000VA Line Interactive UPS For Home
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Product Name: | Off Line UPS, 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA Line Interactive UPS, Ups Power Supply For Home |
| Phase: | Single Phase |
Sine Wave 650VA Line Interactive UPS CPU Controlled DC Mode
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Product Name: | Luminous Home Ups, 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA Line Interactive UPS, Ups Power Supply For Home |
| Phase: | Single Phase |
AGM Batteries 500-1500VA UPS Power Backup PWM CPU Controlled
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Product Name: | UPS Power Backup For Home, 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA Line Interactive UPS, Ups Power Supply For Home |
| Phase: | Single Phase |
CPU 500-3000VA Sine Wave Line Interactive PWM UPS
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
Single Phase LiFePO4 600VA 800VA Lithium Battery UPS
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Type: | Line Interactive UPS |
| Phase: | Single Phase |

