All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ 1000va automatic voltage regulator ] match 71 Products.
300W Line Interactive PWM UPS For Offline Ups System
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
Line Interactive 1KVA 5KVA Pure Sine Wave Ups For PC Router
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
CPU Controlled Ups Computer Power Supply Metal / Plastic Case Top Sockets Type
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED |
Line Interactive Dc Ups System Overload Short Circuit Protection 300VA 650VA 800VA
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
Single Phase G Tech UPS With Automation Control System 2 Years Warranty
| Color: | Customized |
|---|---|
| Transfer Time: | Typical 2-6ms,10ms Max |
| Display: | LCD / LED |
300W 5KW MPPT Pure Sine Wave Solar System Ups Inverters
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
Modified Sine Wave 300W 1KW 5KW Solar Inverter Wall Mounted
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
500W 6KW Pure Sine Wave MPPT Charger Power Inverter
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
MPPT Charger 5KW Pure Sine Wave Inverter For Solar Home Use
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Color: | Customized |

