All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ 1000va line interactive ups ] match 65 Products.
High Performance Line Interactive Sine Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Waveform: | Pure Sine Wave |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waterproof: | GSM |
1000VA Uninterruptible G Tech UPS 2 Hours Battery Backup Time
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
|---|---|
| LED Indicators: | Yes |
| Product Name: | G Tech UPS |
Pure Sine Wave 600VA 1.5KVA Ups Uninterruptible Power Supply
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Type: | Line Interactive UPS |
| Phase: | Single Phase |
Interactive 390W 650VA PWM LiFePo4 Battery UPS For PC
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
1KVA Ups Inverter Pure Sine Wave , Power Wave Ups Line Interactive Type
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
Line Interactive Dc Ups System Overload Short Circuit Protection 300VA 650VA 800VA
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
1.5KVA 24VDC Online Interactive UPS Power Supply 45-65Hz For Computer Network
| Place Of Origin: | Guangdong China |
|---|---|
| Protection: | Short Circuit, Battery Overcharge, Overdischarge, Overload |
| Weight: | 4.8-17.3kg |
USB RS232 RJ45 Pure Sine Wave Power Supply 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Power Capacity: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
| Frequency: | 50/60Hz |
1000VA G Tech Uninterrupted UPS Power Supply With USB Port
| Capacity: | 1000VA |
|---|---|
| LED Indicators: | Yes |
| Charging Time: | 6-8 Hours |

