All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ 12ah ups lead acid battery ] match 13 Products.
12.8V 12Ah Deep Cycle UPS Lead Acid Battery For UPS System Replacement
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 12Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
Maintenance Free Sealed Lead Acid Battery 12v 12ah For Ups System
| Capacity: | 12Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 3.4Kg |
12.8V 18Ah LiFePO4 Battery Pack For UPS System Lead Acid Battery Replacement
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 18Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
2 Volt Deep Cycle Lead Acid 2v 300ah 400ah Inverter Agm With Copper Terminal
| Application: | UPS, Wind Solar Energy System,Telecommunication Equipment |
|---|---|
| Maintenance Type: | Free |
| Color: | Black Or Custom |
Deep Cycle Solar Panel GEL Battery , 65-200Ah Power Storage Battery For Solar System
| Application: | UPS, Wind Solar Energy System,Telecommunication Equipment |
|---|---|
| Maintenance Type: | Free |
| Color: | Black Or Custom |
Share 12V200AH Maintenance Free AGM GEL Battery
| Capacity: | 200AH |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Application: | UPS, Wind Solar Energy System,Telecommunication Equipment |
High Performance Line Interactive Sine Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Waveform: | Pure Sine Wave |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waterproof: | GSM |
UPS System Backup Power Supply 7AH 9AH 12AH 18AH Battery Capacity
| Battery Capacity: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Type: | PWM UPS |
| Input Voltage: | 220V |
Reliable Power Protection Pwm Ups With 50hz/60hz Output And Input
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Type: | PWM UPS |
| Output Frequency: | 50Hz/60Hz |
7AH/9AH/12AH/18AH Battery Capacity Modular Type UPS 220V PWM UPS
| Battery Capacity: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Transfer Time: | ≤10ms |
| Input Frequency: | 50Hz/60Hz |

