All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ 7ah regulated lead acid battery ] match 28 Products.
High Performance Line Interactive Sine Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Waveform: | Pure Sine Wave |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waterproof: | GSM |
POS Machine 1500VA USB RJ45 RJ11 Modified Sine Wave UPS
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Type: | Line Interactive UPS |
| Phase: | Single Phase |
USB RS232 RJ45 Pure Sine Wave Power Supply 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Power Capacity: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
| Frequency: | 50/60Hz |
Transfer Time ≤10ms Pure Sine Wave Inverter with Over Temperature Protection
| Color: | Black |
|---|---|
| Battery Capacity: | 7Ah/ 9Ah/ 12Ah/ 14Ah/ 18Ah/ 24Ah/ 36Ah/ 48Ah |
| Transfer Time: | ≤10ms |
Reliable Power Protection Pwm Ups With 50hz/60hz Output And Input
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Type: | PWM UPS |
| Output Frequency: | 50Hz/60Hz |
Top Sockets 800VA 1000VA 1500VA USB Line Interactive UPS
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Type: | Line Interactive UPS |
| Phase: | Single Phase |
2 CPU Controlled 1KVA Pure Sine Wave Home Ups Overvoltage Protection
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
2KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |

