All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ telecom sealed lead acid batteries ] match 51 Products.
Maintenance Free Sealed Lead Acid Battery 12v 12ah For Ups System
| Capacity: | 12Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 3.4Kg |
UPS Maintenance Free Sealed Lead Acid Battery 12v 65ah For Telecom
| Capacity: | 55Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 20.20Kg |
2.55kg weight maintenance free sealed lead acid battery for UPS, Telecom, Alarm system and solar system
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.55 Kg |
Solar System Alarm System Sealed Lead Acid Battery 12v 80ah
| Capacity: | 80Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | 22.20Kg |
valve regulated sealed lead acid battery 12v 7ah for Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
2.55 Kg 12V 9Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 9Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.55 Kg |
2.55kg Weight 12v 9ah Valve Regulated Sealed Lead Acid Battery For Ups, Telecom, Alarm System And Solar System
| Material: | ABS |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.05kg weight sealed sulfuric acid battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Capacity: | 7Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
12v 9ah rechargeable valve regulated lead acid battery for Ups System
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.5Kg |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid storage battery 12v 9ah for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 9Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | 2.55 Kg |

