All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ high efficiency online ups ] match 93 Products.
CE ROHS Modular Online UPS Overload Short Circuit Over Temperature Protection
| Product Name: | Modular Online UPS |
|---|---|
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Power Protection Modular Online UPS With RS232 RS485 SNMP Communication Interface
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
|---|---|
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Modular Online UPS Up to 8 Units Overload/Short Circuit/Over Temperature Protection
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
20kVA-200kVA Modular Online UPS Power Sustaining with RS232/RS485/SNMP Communication Interface
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
Low Frequency Online UPS with Overload/Short Circuit/Over Temp Protection RS232/USB/SNMP Communication Interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Display: | LCD |
Low Frequency 220V LCD Online UPS Pure Sine Wave
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
CE ROHS LCD Display Low Frequency Online UPS Pure Sine Wave Output
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
220V Low Frequency Online UPS Short Circuit Over Temperature Protection
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Display: | LCD |
20kVA-200kVA Modular Online UPS Up To 8 Units Parallel Capability
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
220V Pure Sine Wave Low Frequency Online UPS With RS232/USB/SNMP Communication Interface
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0.9 |
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |

