All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ high efficiency online ups ] match 93 Products.
95% Efficiency Modular Continuous Power Supply Parallel Up To 8 Units 50/60Hz Frequency
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
High Efficiency Low Frequency Uninterruptible Power Source with Pure Sine Wave Output LCD Display
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
Online Double Conversion Uninterruptible Power Supply Single Phase UPS 1kva -10kva For Home Generator
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 30 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
Online G Tech UPS High Frequency Three Phase 1KVA 2KVA 3KVA 40Hz-70Hz For Office
| Place Of Origin: | Guangdong China |
|---|---|
| Certification: | CE/ROSH |
| Phase: | Three Phase |
10-300KVA IGBT DSP Chip UPS Uninterruptible Power Supply
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Product Name: | 10KVA-300KVA Low Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply For Office, Data Center, Computer Room, Etc. |
PTEC Online Double-conversion Single Phase UPS 1-10kva PF 1.0 For Home Use
| Product Features: | High Frequency Tower Type Ups |
|---|---|
| Service: | OEM /ODM |
| Output Voltage: | 220V/230V/240V |
GP33 10KVA-300KVA IGBT DSP Double Conversion UPS
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Product Name: | GP33 10KVA-300KVA IGBT DSP Uninterruptible Power Supply Low Frequency UPS Online Double Conversion Ups |
AGM Batteries Line Interactive G Tech UPS 1200VA 1500VA Modified Sine Wave
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Name: | Line Interactive UPS |
| Phase: | Single Phase |
19 Inch Rack UPS Modular System 3 Phase 20kva to 150kva High Frequency
| Features: | 19" Rack Mounted Modular UPS |
|---|---|
| Application: | Finance,telecommunication,education,hospitals,transportation&other Network Devices, Data Centers. |
| Product Name: | 3 Phase UPS Modular UPS System UPS Power System 20KVA-150KVA |

