All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ high efficiency online ups ] match 93 Products.
3KVA 10KVA High Frequency Online Ups Power Supply Pure Sine Wave
| Power Factor: | Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
≥95.5% Efficiency Lcd Display High Frequency Online Ups 6kva / 10kva
| Battery Capacity: | 10-100AH |
|---|---|
| Battery Voltage: | 48V/96V/192V/384V |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
1-10kva High Frequency Online Ups Efficient Power Protection
| Transfer Time: | 0ms |
|---|---|
| Power Capacity: | 1-10KVA |
| Efficiency: | 95% |
High Frequency Online UPS 20kVA-80kVA 0ms Transfer Time
| Output Power Factor: | 0.9 |
|---|---|
| Output Voltage: | 220V |
| Product Name: | High Frequency Online UPS |
Uninterruptible Power Supply 1KVA 2KVA 3KVA 6KVA 10KVA High Frequency Online UPS
| Product Name: | High Power Factor 1.0 High Frequency Online UPS PT Series 1Kva To 10Kva |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
Uninterruptible 3KVA 6KVA 12A High Frequency Online UPS
| Power Factor: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
Pure Sine Wave High Frequency Online UPS Single Phase For Computer
| Power Factor: | Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
Low Frequency Online UPS with LCD Display Overload/Short Circuit/Over Temperature Protection & High Efficiency 1
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
| Efficiency: | 1 |
LCD Display High Frequency Online UPS Secure Power 1kVA-10kVA With Output Power Factor1.0
| Efficiency: | ≥95.5% |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |
| Output Power Factor: | 1.0 |
High Frequency Online UPS 1.0 Output Power Factor Protection Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage
| Power Capacity: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |
| Display: | LCD |

