All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ lifepo4 computer backup power supply ] match 4 Products.
65Hz Lifepo4 Computer Backup Power Supply With Avr Function
| Output Wave Form: | PWM |
|---|---|
| OEM Service Providing: | YES |
| Display: | LED/LCD Optional |
Long Cycle Mini DC UPS Uninterruptible Power Supply With LiFePO4 Battery
| Input Voltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
Lithium Battery Eco Mini Uninterruptible Power Supply For 40c Environments
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Output Power: | 12W-60W |
| Product Name: | DC UPS |
Economic Mini DC UPS Uninterruptible Power Module 5Ah-100Ah 100V-240V
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
1

