All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ odm 12v lead acid battery ] match 32 Products.
OEM ODM 18AH 12v Lead Acid Battery Low Voltage For E Scooters
| Voltage: | 12v |
|---|---|
| Usage: | Motocycle, E-scooters, Tricycles, Forklifts |
| Sealed Type: | Sealed |
Electric Tricycle VRLA Regulated Lead Acid Battery 12v For Motocycle
| Usage: | Motocycle, E-scooters, Tricycles, Forklifts |
|---|---|
| Warranty: | 1 - 3 Years |
| Product Name: | Electric Tricycle Battery,Traction Battery |
Deep Cycle 12V 100Ah Lithium Battery For UPS Power Back-up and Energy Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C |
Large Capacity 12V 300Ah Lithium Battery For Solar And Power Back-Up
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 5 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
Deep Cycle 12V 200Ah Lithium Battery for Caravan / Camping and Power Back-up
| Chemical Composition: | Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) |
|---|---|
| Max Charge Voltage: | 14.6V |
| Max Charging Current: | 200A |
Deep Cycle 12V 6Ah Lithium Battery For UPS Power Backup And Solar
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
12V 50Ah LiFePO4 Battery Pack For Solar And Power Backup
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 5 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
Deep Cycle 12V 150Ah Lithium Battery For UPS And Solar
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 5 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
Deep Cycle 12V 100Ah Lithium Battery For Solar And UPS UN38.3
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Supply Ability: | 300 PCS per day |
Bluetooth Display Lithium-Ion-Phosphate-Battery 600*460*457mm for Commercial
| Max Discharging Current: | 50A~300A |
|---|---|
| Model No: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Energy Density: | / |

