All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ odm 12v lead acid battery ] match 32 Products.
Maximize Your Energy Potential with LiFePO4-Battery Grade A and Optimal Battery Weight Wall-mounted Type
| Use Life: | >10years |
|---|---|
| Display: | Optional(LED, Bluetooth, WiFi) |
| Battery Weight: | / |
Max Discharging Current 50A-300A LFP-Battery Customized for Your Solar Solution
| Pack Voltage Output: | 12V24V48V |
|---|---|
| Use Life: | >10years |
| Max Discharging Current: | 50A~300A |
2KVA Sine Wave Ups Battery Backup With Overload Short Circuit Protection
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Pack Voltage Output: | 12V24V48V |
|---|---|
| Use Life: | >10years |
| Max Discharging Current: | 50A~300A |
1KVA~5KVA Full Sine Wave Ups Tower Type Mount Way Connect With External Battery
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups For Pc / Atm / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waveform: | Pure Sine Wave |
2 CPU Controlled 1KVA Pure Sine Wave Home Ups Overvoltage Protection
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
1.5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS With 2 CPU Controlled
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
3KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS CPU Integrated Control Technology
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
Power Backup pure sine wave UPS Tower Type with ABS/Metal material for POS machine
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |

