All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ pure sine wave high frequency online ups ] match 89 Products.
CE ROHS LCD Display Low Frequency Online UPS Pure Sine Wave Output
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
Low Frequency 220V LCD Online UPS Pure Sine Wave
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
Low Frequency Online UPS with Overload/Short Circuit/Over Temp Protection RS232/USB/SNMP Communication Interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Display: | LCD |
Low Frequency Pure Sine Wave Uninterruptible Power Supply With Overload Protection
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
Pure Sine Wave 15KVA High Frequency Online UPS With 0.9 Power Factor
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Tower Type |
1U Rack Mountable High Frequency Online UPS With Overload And Short Circuit Protection
| Mount Way: | Rank |
|---|---|
| Material: | ABS/Metal |
| Color: | Black |
Low Frequency Online UPS with LCD Display Overload/Short Circuit/Over Temperature Protection & High Efficiency 1
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
| Efficiency: | 1 |
True Double Conversion High Frequency Online UPS With LED / LCD Display
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Tower Type |
6KVA High Frequency Online UPS Tower Mount Type With Wide Input Voltage Range
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Tower Type |
Three Phase Industrial Online UPS Low Frequency Online UPS, three phase IGBT ups systems
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Product Name: | Three Phase Industrial Online UPS Low Frequency Online UPS, Three Phase IGBT Ups Systems |

