All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups power supply for home ] match 145 Products.
High Frequency All In One Hybird Solar Inverter MPPT
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| PCS Communication: | RS485 |
| AC Communication: | TCP |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank For Household Energy Storage
| Application: | Electric Vehicles, Power Tools, Solar Energy Storage |
|---|---|
| Capacity: | 100Ah |
| Cycle Life: | 5000 Times |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank for Household Energy Storage 5000 Cycle Life and Temperature Range -20C-45C
| Application: | Electric Vehicles, Power Tools, Solar Energy Storage |
|---|---|
| Capacity: | 100Ah |
| Cycle Life: | 5000 Times |
51.2V100Ah Lifepo4 Powerbank For Household Energy Storage
| Application: | Electric Vehicles, Power Tools, Solar Energy Storage |
|---|---|
| Capacity: | 100Ah |
| Cycle Life: | 6000 Times |
Low Frequency Online UPS with LCD Display Overload/Short Circuit/Over Temperature Protection & High Efficiency 1
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
| Efficiency: | 1 |
High Frequency Online UPS 20kVA-80kVA 0ms Transfer Time
| Output Power Factor: | 0.9 |
|---|---|
| Output Voltage: | 220V |
| Product Name: | High Frequency Online UPS |
Lightweight E Scooter Battery Pack Offering Stable Voltage Output Compact Size and Compatible with Various Scooter Models
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups For Pc / Atm / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waveform: | Pure Sine Wave |
Waterproof Standard IP65 LiFePO4 Battery Pack with ABS Case -20°C To 60°C
| Product Category: | LiFePO4 Battery Pack |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
| Expected Cycle Life: | Round 6,000 Cycles@100%DOD,1C At 25℃ |

