All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups power supply for home ] match 149 Products.
Off Grid Energy Storage Power Inverter With LiFePO4 Battery
| Product Name: | Off Grid Energy Storage System, Power Inverter With LiFePO4 Battery |
|---|---|
| Application: | Home Appliances, Energy Storage, Solar Power System |
| Rated Power: | 4kw/6kw |
Lithium Ion 4kw Inverter Off Grid Solar With LiFePO4 Battery
| Product Name: | Solar Power System, Power Inverter With LiFePO4 Battery, Lithium Ion Battery Cells |
|---|---|
| Application: | Home Appliances, Energy Storage, Solar Power System |
| Rated Power: | 4kw/6kw |
Modular Design LiFePO4 Battery Easy Capacity Expansion for Home Energy Storage in Black Color
| Color: | Black; White |
|---|---|
| Type: | LiFePO4 Battery |
| Warranty: | 5 Years |
Home Backup Power Energy Storage Lithium Battery System With Smart BMS 48V 100Ah
| Warranty Period: | 10years |
|---|---|
| Pack Voltage Output: | 24V/48V/51.2V |
| Use Life: | >10years |
Uninterruptible Power Station Mini DC UPS Overload Protection
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
Office Power Backup Line-Interactive UPS 2000VA 1200W with Over Temperature Protection and 220V Input Voltage
| Display: | LED/LCD |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Noise: | Less Than 40dB |
Line-Interactive UPS 400-2000va Plastic and 3000va Mental for Continuous Office Power Backup
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 20~30 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
Economic 100Ah Mini UPS Uninterruptible Power Backup with Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Prote
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
High Compatibility 40dB Mini DC UPS High Capacity Lithium Battery
| Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Material: | Plastic/Metal |
| Field Of Application: | Monitor,router,modem,time Recorder,solar Panel Etc. |
Long Cycle Life Deep Cycle LiFePO4 Battery Power Source for Renewable Energy Storage and Electric Vehicles Applications
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

