All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ 12 8v lifepo4 battery pack ] match 31 Products.
12.8V 12Ah Deep Cycle UPS Lead Acid Battery For UPS System Replacement
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 12Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
UPS Solar 12V 9ah Lifepo4 Rechargeable Battery For Energy Storage
| Product Name: | Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) Battery |
|---|---|
| Power: | 12V 9ah |
| Battery Type: | LiFePO4 Battery |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Product Name: | High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply With Lithium Battery Solution |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | IT Equipment, Servers, Routers, And Network Systems, Medical Devices, Etc. |
60Ah Safety Deep Cycle 12.8 V Lithium Ion Battery For UPS System
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 60Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
65Hz Lifepo4 Computer Backup Power Supply With Avr Function
| Output Wave Form: | PWM |
|---|---|
| OEM Service Providing: | YES |
| Display: | LED/LCD Optional |
Deep Cycle 12V 100Ah Lithium Battery For UPS Power Back-up and Energy Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C |
Large Capacity 12V 300Ah Lithium Battery For Solar And Power Back-Up
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 5 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
Long Life 51.2V 100Ah Lithium Battery For Energy Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C |
Long Life 51.2V 100Ah Lithium Battery For Energy Storage WiFi
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS with Lithium Battery True Double Version Standard 2U Rack Type
| Nominal Voltage: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Battery: | LiFePO4 |
| Generator Input: | Support |

