All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ 220v generator voltage regulator ] match 46 Products.
AVR Reduced Instruction Set Auto Voltage Regulator 50Hz 60Hz Frequency
| Type: | Automatic Voltage Regulator |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Voltage/Under Voltage |
| Power: | 2KVA-3000KVA |
Single Three Phase Automatic Voltage Regulator ≤95% Relative Humidity
| Output Voltage: | 220V |
|---|---|
| Relative Humidity: | ≤95% |
| Phase: | Single/Three Phase |
6KVA High Frequency Online UPS Tower Mount Type With Wide Input Voltage Range
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Tower Type |
1KVA Pure Sine Wave Ups Power Supply Overload 220V 230V 240VA Wide Input Range
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
≥95.5% Efficiency Lcd Display High Frequency Online Ups 6kva / 10kva
| Battery Capacity: | 10-100AH |
|---|---|
| Battery Voltage: | 48V/96V/192V/384V |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Rack Mount Type High Frequency Ups 1kva 2kva 3kva For It Network Equipment Office
| Capacity: | 10KVA-200KVA |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Display: | LCD |
Single Phase 1-10Kva Online High Frequency Ups uninterruptible power systems
| Product Name: | Single Phase 1-10Kva Online High Frequency Ups Uninterruptible Power Systems |
|---|---|
| Color: | Optional |
| Mount Way: | Tower Type |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups For Pc / Atm / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waveform: | Pure Sine Wave |
Touch Screen Online High Frequency Ups Three Phase
| Battery Type: | Lead Acid Or Lithuim Battery |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Display: | LCD / Touch Screen |

