All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ lcd online battery backup ] match 32 Products.
High Frequency 1kVA 10kVA Backup Power System With LCD Display
| Power Capacity: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Transfer Time: | 0ms |
| Display: | LCD |
1-10kva High Frequency Online Ups Efficient Power Protection
| Transfer Time: | 0ms |
|---|---|
| Power Capacity: | 1-10KVA |
| Efficiency: | 95% |
220V Low Frequency Online UPS with Overload and Short Circuit Protection
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
High Frequency Online UPS 20kVA-80kVA 0ms Transfer Time
| Output Power Factor: | 0.9 |
|---|---|
| Output Voltage: | 220V |
| Product Name: | High Frequency Online UPS |
Rack Type High Frequency Online UPS 10KVA Secure Power With PF 1.0
| Power Capacity: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Efficiency: | ≥95.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |
LCD Display G Tech UPS High Frequency Online 1KVA Single Phase Overvoltage Protection
| Product Name: | 10kva Online Ups Prices |
|---|---|
| Type: | Online |
| Weight: | Customized |
≥95.5% Efficiency Lcd Display High Frequency Online Ups 6kva / 10kva
| Battery Capacity: | 10-100AH |
|---|---|
| Battery Voltage: | 48V/96V/192V/384V |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
High Frequency 0ms Transfer Time Online UPS Power Supply with Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltag
| Display: | LCD |
|---|---|
| Power Capacity: | 1kVA-10kVA |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |
220V Low Frequency Online UPS Short Circuit Over Temperature Protection
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Display: | LCD |
LED / LCD Display Online High Frequency Ups 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |

