All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ online ups system ] match 185 Products.
Backup Power Supply LiFePO4 Battery Pack Lithium Iron Phosphate Cell
| Battery Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Max Discharge Current: | 100A |
| Cycle Life: | 5000 Times |
LCD LED Display AVR voltage regulator With Relative Humidity≤95%
| Display: | LCD/LED |
|---|---|
| Power: | 2KVA-3000KVA |
| Input Voltage: | 380V-480V |
Single Three Phase Automatic Voltage Regulator ≤95% Relative Humidity
| Output Voltage: | 220V |
|---|---|
| Relative Humidity: | ≤95% |
| Phase: | Single/Three Phase |
2KVA 3000KVA AVR Series Regulator With LCD LED Display 220V Output Voltage
| Output Voltage: | 220V |
|---|---|
| Display: | LCD/LED |
| Type: | Automatic Voltage Regulator |
1000VA G Tech Uninterrupted UPS Power Supply With USB Port
| Capacity: | 1000VA |
|---|---|
| LED Indicators: | Yes |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
4800WH 100Ah LiFePO4 Battery Pack Lithium Iron Phosphate Cell
| Cycle Life: | 5000 Times |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Battery Type: | LiFePO4 |
OEM 100Ah Lithium Iron Phosphate Battery Pack with 3 Year Warranty
| Energy: | 1200WH |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V |
| Cycle Life: | 5000 Times |
1200WH LiFePO4 Battery Pack High Energy Capacity For Long Term Use
| Capacity: | 100Ah |
|---|---|
| Max Charge Current: | 100A |
| Battery Type: | LiFePO4 |
25.6v Solar System Valve Regulated Rechargeable Battery 100 Ah
| Voltage: | 25.6 |
|---|---|
| Battery Type: | VRLA Regulated Lead Acid Battery |
| Application: | UPS, Solar System, Telecom System |
Stable Performance Eco Mini Dc Ups 12v For Lead-Acid Battery
| Charging Period: | 2~3Hours |
|---|---|
| Product Name: | DC UPS |
| Battery Type: | Lead-acid Battery |

