All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ overload protection mini dc ups ] match 55 Products.
ECO Mini Uninterruptible Power Unit 100V-240V 2-3 Hours Charging
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
100-240Vac Input Ups Backup Power Supply High Capacity Lithium Battery 40dB Noise
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
ECO POE DC 12v 18w 6600mAh Portable Lithium UPS
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
7AH/9AH/12AH/18AH Battery Capacity Modular Type UPS 220V PWM UPS
| Battery Capacity: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Transfer Time: | ≤10ms |
| Input Frequency: | 50Hz/60Hz |
100-240Vac Dc Power Ups High Capacity Lithium Battery 0ms Transfer Time Durable
| Colour: | Customized |
|---|---|
| Input Voltage: | 100-240Vac |
| Transfer Time: | 0 Ms |

