All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ overload protection mini dc ups ] match 55 Products.
30W ECO Mini DC UPS Uninterruptible Power Supply Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Protection 0C- 40C
| Output Power: | 30W |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
12W-60W Mini DC UPS Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Protection
| Charging Period: | 2~3Hours |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Battery Type: | Lithium |
Uninterruptible Power Station Mini DC UPS Overload Protection
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
ECO Series Mini DC UPS 100-240Vac With Overload Overvoltage Protection LiFePO4 battery included
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 20~30 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
Long Mini DC UPS 100V-240V Economic Uninterruptible Power Equipment
| Charging Voltage: | 100V-240V |
|---|---|
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
Mini DC UPS with 100V-240V Charging Voltage Protection Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Long Lif
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS Uninterruptible Power Source
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging Period: | 2~3Hours |
Economic Mini DC UPS Uninterruptible Power Module 5Ah-100Ah 100V-240V
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
Long Cycle Mini DC UPS Uninterruptible Power Supply With LiFePO4 Battery
| Input Voltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
100W 12000 MAh LiFePO4 Battery Mini DC UPS With POE
| Product Name: | 100-240Vac DC LiFePO4 Battery UPS Mini DC UPS With POE And USB 100W 12000 MAh Mini DC UPS |
|---|---|
| Input Voltage: | 100-240Vac |
| Transfer Time: | 0 Ms |

