All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ pure sine wave ups ] match 238 Products.
6Kva High Frequency Online UPS 1 Phase Rack Type UPS Pure Sine Wave
| Product Name: | 6Kva Online UPS, 1 Phase High Frequency Online UPS, Rack Type UPS |
|---|---|
| Power Factor: | 1.0 |
| Mount Way: | Rack Type |
10KVA Backup Dual Conversion UPS , Pure Sine Wave Online High Frequency UPS
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Tower Type |
Pure Sine Wave 15KVA High Frequency Online UPS With 0.9 Power Factor
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Tower Type |
Power Guard High Frequency Online UPS Pure Sine Wave RS232 / Interlling Slot Selectable
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Power Type |
500W 6KW Pure Sine Wave MPPT Charger Power Inverter
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
Pure Sine Wave High Frequency Online UPS 6 Kva 10kva Uninterruptible Power Supply Backup For Computer
| Brand Name: | GTECH |
|---|---|
| Protection: | Overload Protection |
| UPS Capacity: | 6KAV-10KVA |
Metal/ABS Material Power Inverter 1500W 2400A PIV Series
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Colour: | Customized |
| Warranty: | 2 Years |
AC220V 50/60Hz Power Inverter With Overload And Short Circuit Protection
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Display: | LCD/LED Optional |
| Warranty: | 2 Years |
2100W 3500A Power Inverter PIV Series With Extending Service Life
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
USB Port Power Inverter Metal / ABS Material With 2 Years Warranty
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |

