All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ telecom lifepo4 battery pack ] match 24 Products.
300Ah Lifepo4 Portable Power Pack , Lithium Battery Cells For Electric Vehicle
| Application: | EV, Telecom, Solar Energy,motorcycle |
|---|---|
| Warranty: | 2years |
| Place Of Origin: | Guangdong China |
12V Li Ion Battery Lifepo4 Rechargeable Battery 12.8V For Energy Storage
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Product Name: | 12v Li Ion Battery Lifepo4 Rechargeable Battery 12.8V For Energy Storage |
| Terminal Type: | F2 |
Max Discharging Current 50A-300A LFP-Battery Customized for Your Solar Solution
| Pack Voltage Output: | 12V24V48V |
|---|---|
| Use Life: | >10years |
| Max Discharging Current: | 50A~300A |
Alumium 100Ah 48V Lifepo4 Lithium Iron Phosphate Battery
| Application: | Solar Inverter, Telecom, Solar Energy, Back Up Power |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Place Of Origin: | China |

