All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups unit power supply ] match 157 Products.
Standard Size Bluetooth Display LiFePO4 Battery Pack with Performance and Off-grid
| Pack Voltage Output: | 12V24V48V |
|---|---|
| Discharge End Voltage: | / |
| Type: | LiFePO4 |
48V Household Energy Storage 200Ah Lithium-Iron-Phosphate-Battery Long Lifespan and Optional LED Display
| Pack Voltage Output: | 24V/48V/51.2V |
|---|---|
| Display: | Optional(LED, LCD) |
| Grade: | A |
LCD Display 12V 7Ah 10000W 10Kva Modular Online UPS
| Product Name: | Power Factor 1.0 High Frequency Online UPS PT Series 1Kva To 10Kva |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
Single Phase Sine Wave 10kva High Frequency Online UPS
| Product Name: | Power Factor 1.0 High Frequency Online UPS PT Series 1Kva To 10Kva |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
Mini DC UPS with 100V-240V Charging Voltage Protection Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Long Lif
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
Gp33 3 Phase Low Frequency Ups Industrial 10-200kva With Rs232 Communication Interface
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
7AH/9AH/12AH/18AH Battery Capacity Modular Type UPS 220V PWM UPS
| Battery Capacity: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Transfer Time: | ≤10ms |
| Input Frequency: | 50Hz/60Hz |
Easy Installation User Friendly Interface G Tech UPS Optimized for Small Medium Enterprises and Remote Site Applications
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Low Frequency Online UPS with LCD Display Overload/Short Circuit/Over Temperature Protection & High Efficiency 1
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
| Efficiency: | 1 |
220v Lcd Display Low Frequency Online Ups With Pure Sine Wave Output
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 0.9 |

