All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ computer pure sine wave ups ] match 108 Products.
Pure Sine Wave High Frequency Online UPS Single Phase For Computer
| Power Factor: | Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
Power Factor 0.8 Line Interactive Pure Sine Wave UPS 1KVA~5KVA Tower Type
| Protection: | Overvoltage |
|---|---|
| Application: | Computer |
| Waveform: | Pure Sine Wave |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Battery Capacity 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Power Capacity: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
SL Series True Sine Wave Ups , Pure Sine Wave Ups For POS Machine / Computer
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
Power Backup pure sine wave UPS Tower Type with ABS/Metal material for POS machine
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
Line Interactive G Tech Pure Sine Wave UPS Power Supply 1KVA 5KVA
| Payment Terms: | L/C, T/T |
|---|---|
| Brand Name | G-tech UPS |
USB RS232 RJ45 Pure Sine Wave Power Supply 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Power Capacity: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
| Frequency: | 50/60Hz |
3KVA Standard Pure Sine Wave Line Interactive UPS SL Series Tower Type
| Application: | Power Backup For Computer |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
110vac 220vac Pure Sine Wave Line Interactive UPS For Computer Uninterruptible Power Supply
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Protection: | Overvoltage |
| Output Voltage:: | 110v/220v |
CPU Controlled High Frequency Online Ups Pure Sine Wave Short Circuit Protection
| Protection: | Overvoltage |
|---|---|
| Output Voltage:: | 110v/220v |
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |

