All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ computer pure sine wave ups ] match 108 Products.
110vac 220vac Pure Sine Wave Line Interactive UPS 1% Pcb Spare Parts For Computer
| Protection: | Overvoltage |
|---|---|
| Output Voltage:: | 110v/220v |
| Application:: | Computer/financial/ Security / Monitoring / Alarm, Traffic, Govenment |
RS485 10KVA High Frequency Ups Pure Sine Wave Parallel
| Power Factor: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
PWM Output Pure Sine Wave Line Interactive UPS Wide Input Voltage Range For Computer
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD |
Pure Sine Wave 6KVA 10KVA High Frequency Online UPS LCD Display
| Power Factor: | Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups For Pc / Atm / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waveform: | Pure Sine Wave |
3000W 5000W High Frequency Pure Sine Wave Solar Inverter With MPPT
| Off-grid Control Applications: | Back Up Power, Photovoltaic / Distributed Power Supply / Power System Split Control |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
220v Lcd Display Low Frequency Online Ups With Pure Sine Wave Output
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 0.9 |
High Performance Line Interactive Sine Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Waveform: | Pure Sine Wave |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waterproof: | GSM |
Tower Type Pure Sine Wave High Frequency Online UPS
| Mount Way: | Tower Type |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Phase: | One Phase And Three-phase |
2KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |

