All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ economic mini dc ups ] match 24 Products.
12W-60W Mini DC UPS Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Protection
| Charging Period: | 2~3Hours |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Battery Type: | Lithium |
2-3 Hours Charging Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Equipment For Monitor And WiFi
| Product Name: | DC UPS |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Output Power: | 12W-60W |
0℃~+40℃ Working Temperature Mini DC UPS 12W-60W Output Power For Monitor And WiFi
| Output Power: | 12W-60W |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium |
| Charging Period: | 2~3Hours |
Economic 5Ah 100Ah Mini DC Uninterruptible Power Supply Device
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Charging Voltage: | 100V-240V |
12W-60W Economic Mini Utninterruptible Power Equipment Lithium Battery DC UPS
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Output Power: | 12W-60W |
| Charging Period: | 2~3Hours |
ECO Mini Uninterruptible Power Unit DC UPS with Lithium Battery
| Product Name: | DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Battery Type: | Lithium |
Economic 100Ah Mini UPS Uninterruptible Power Backup with Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Prote
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
Economic 100V-240V Mini Uninterruptible Power Device 5Ah-100Ah Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
Economic 100V-240V Mini Uninterruptible Power Backup with 5Ah-100Ah Battery Capacity
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging Period: | 2~3Hours |
Lithium Battery ECO Mini Uninterruptible Power Source 12W-60W DC UPS
| Charging Period: | 2~3Hours |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Battery Type: | Lithium |

