All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ high frequency rack type ups ] match 28 Products.
Single Phase 2KVA High Frequency Ups Powerful Charging Current For High Capacity Battery
| Mount Way: | Rank |
|---|---|
| Material: | ABS/Metal |
| Color: | Black |
Rack Mount Sine Wave 3KVA 3KW Online Ups Power Supply
| Product Name: | High Power Factor 1.0 High Frequency Online UPS PT Series 1Kva To 10Kva |
|---|---|
| Mount Way: | Rack Type |
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
MQ MR SERIES Modular Online UPS 40kva Three Phase for telecommunication
| Features: | 19" Rack Mounted Modular UPS |
|---|---|
| Application: | Finance,telecommunication,education,hospitals,transportation&other Network Devices, Data Centers. |
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
19 Inch Rack Mounted Modular Online UPS 40kva Three Phase For Telecommunication
| Features: | 19" Rack Mounted Modular UPS |
|---|---|
| Application: | Telecommunication,education,hospitals |
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
LCD Display Modular Online UPS High Performance For Office Computer
| Product Name: | Modular On Line High Frequency Online UPS, Modular Type UPS, Uninterrupted Power Supply UPS |
|---|---|
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
| Type: | On-line |
G Tech UPS Online Single Phase Double Conversion Uninterrupted Power Supply
| Mount Way: | Rank |
|---|---|
| Material: | ABS/Metal |
| Color: | Black |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Battery Capacity 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Power Capacity: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
Transfer Time ≤10ms Pure Sine Wave Inverter with Over Temperature Protection
| Color: | Black |
|---|---|
| Battery Capacity: | 7Ah/ 9Ah/ 12Ah/ 14Ah/ 18Ah/ 24Ah/ 36Ah/ 48Ah |
| Transfer Time: | ≤10ms |

