All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ lcd display sine wave inverter ] match 130 Products.
Rack Mount Sine Wave 3KVA 3KW Online Ups Power Supply
| Product Name: | High Power Factor 1.0 High Frequency Online UPS PT Series 1Kva To 10Kva |
|---|---|
| Mount Way: | Rack Type |
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
3KVA Standard Pure Sine Wave Line Interactive UPS SL Series Tower Type
| Application: | Power Backup For Computer |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
Modified Sine Wave G Tech UPS Inverter For Car LCD/LED Display
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | AC 220V |
| Display: | LCD/LED Optional |
OEM Service Supported Online Double-Conversion Single Phase UPS 1-10kVA PF 1.0 with LCD Display
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/USB/GPRS/Dry Contact |
|---|---|
| Display: | LCD Display |
| Efficiency: | ≥95.5% |
Pure Sine Wave High Frequency Online UPS Single Phase For Computer
| Power Factor: | Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
Power Factor 0.8 Line Interactive Pure Sine Wave UPS 1KVA~5KVA Tower Type
| Protection: | Overvoltage |
|---|---|
| Application: | Computer |
| Waveform: | Pure Sine Wave |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Battery Capacity 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Power Capacity: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
Single Phase Sine Wave 10kva High Frequency Online UPS
| Product Name: | Power Factor 1.0 High Frequency Online UPS PT Series 1Kva To 10Kva |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
Sine Wave 10KVA Three Phases Input Online High Frequency Ups
| Power Factor: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
RS485 10KVA High Frequency Ups Pure Sine Wave Parallel
| Power Factor: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |

