All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ lcd display sine wave inverter ] match 130 Products.
Pure Sine Wave 10KVA Three Phase Online UPS Tower Type Power
| Power Factor: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
LCD LED Line Interactive UPS 1000va 2 ~ 6ms Transfer Time 93% AC Effciency
| Place Of Origin: | Guangdong China |
|---|---|
| Protection: | Short Circuit, Battery Overcharge, Overdischarge, Overload |
| Transfer Time: | 2 ~ 6 Ms (typical), 10 Ms (max.) |
LCD Display High Frequency Online UPS Secure Power 1kVA-10kVA With Output Power Factor1.0
| Efficiency: | ≥95.5% |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |
| Output Power Factor: | 1.0 |
High Frequency 1kVA 10kVA Backup Power System With LCD Display
| Power Capacity: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Transfer Time: | 0ms |
| Display: | LCD |
Line Interactive G Tech Pure Sine Wave UPS Power Supply 1KVA 5KVA
| Payment Terms: | L/C, T/T |
|---|---|
| Brand Name | G-tech UPS |
Home Solar System PIV 500W Car Power Inverter 50-60Hz
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
500W 6KW Pure Sine Wave MPPT Charger Power Inverter
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
3KVA Standard True Sine Ups Silence Running With ABS / Metal Material
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
Tower Type SL Series 1500VA 1050W Line interactive UPS
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
1.5KVA 24VDC Online Interactive UPS Power Supply 45-65Hz For Computer Network
| Place Of Origin: | Guangdong China |
|---|---|
| Protection: | Short Circuit, Battery Overcharge, Overdischarge, Overload |
| Weight: | 4.8-17.3kg |

