All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ lcd display sine wave inverter ] match 130 Products.
LCD Display 3000W UPS Modified Sine Wave Inverter AC 220V
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
PIV Series LCD Display 300- 3000W Modified Sine Wave Inverter
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
PIV Series 300W 3000W AC Modified Sine Wave Inverter
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
PIV Series Modified Sine Wave Inverter LCD Display AC UPS / Inverter Switch
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
MPPT Charger 5KW Pure Sine Wave Inverter For Solar Home Use
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Color: | Customized |
UPS 5KW 6KW Pure Sine Wave Inverter PWM MPPT Solar Controller
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Color: | Customized |
Line Interactive 600VA 5KVA Uninterruptible Ups Sine Wave Inverter
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Type: | Rack Or Tower |
| Phase: | Single Phase |
2000W Pure Sine Wave Inverter Solar Function LCD Display 45-65Hz Input Frequency
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Efficiency: | >=96%(AC Mode) |
Transfer Time ≤10ms Pure Sine Wave Inverter with Over Temperature Protection
| Color: | Black |
|---|---|
| Battery Capacity: | 7Ah/ 9Ah/ 12Ah/ 14Ah/ 18Ah/ 24Ah/ 36Ah/ 48Ah |
| Transfer Time: | ≤10ms |
PIV Series LCD Display 1000W Modified Sine Wave Inverter
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |

