All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ lcd display sine wave inverter ] match 130 Products.
Modified Sine Wave 300W 1KW 5KW Solar Inverter Wall Mounted
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
USB Port Power Inverter Metal / ABS Material With 2 Years Warranty
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
2100W 3500A Power Inverter PIV Series With Extending Service Life
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
5V/1A USB Port Power Inverter With Optional LCD / LED Indicators
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups For Pc / Atm / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waveform: | Pure Sine Wave |
5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
2KVA Sine Wave Ups Battery Backup With Overload Short Circuit Protection
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
1.5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS Tower / Rank Mountable Type
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
2KVA Backup Power Supply , Sine Wave Home Ups Tower Type Mount
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
1.5KVA Standard Pure Sine Wave Line Interactive UPS CE Rohs ISO Certificate
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |

