All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ lcd display uninterruptible power supply ] match 101 Products.
Line-Interactive UPS 400-2000va Plastic and 3000va Mental for Continuous Office Power Backup
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 20~30 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
Power Factor 0.8 Line Interactive Pure Sine Wave UPS 1KVA~5KVA Tower Type
| Protection: | Overvoltage |
|---|---|
| Application: | Computer |
| Waveform: | Pure Sine Wave |
220V Low Frequency Online UPS Short Circuit Over Temperature Protection
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Display: | LCD |
Low Frequency Online UPS with Overload/Short Circuit/Over Temp Protection RS232/USB/SNMP Communication Interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Display: | LCD |
Pure Sine Wave Low Frequency UPS With Overload Short Circuit Protection\\
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
220V Pure Sine Wave Low Frequency Online UPS With RS232/USB/SNMP Communication Interface
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0.9 |
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
Low Frequency 220V Input Online UPS 3 phases
| Display: | LCD |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
RS485 10KVA High Frequency Ups Pure Sine Wave Parallel
| Power Factor: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
Rack Mount Type High Frequency Ups 1kva 2kva 3kva For It Network Equipment Office
| Capacity: | 10KVA-200KVA |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Display: | LCD |

