All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ lcd display uninterruptible power supply ] match 101 Products.
Uninterruptible 3KVA 6KVA 12A High Frequency Online UPS
| Power Factor: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
High Frequency 6kVA-10kVA LCD/LED Online Battery Backup 220V
| Power Capacity: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Transfer Time: | 0ms |
LCD Display 12V 7Ah 10000W 10Kva Modular Online UPS
| Product Name: | Power Factor 1.0 High Frequency Online UPS PT Series 1Kva To 10Kva |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
Pure Sine Wave 3KW 1KVA For Server Online High Frequency Ups
| Product Name: | High Power Factor 1.0 High Frequency Online UPS PT Series 1Kva To 10Kva |
|---|---|
| Mount Way: | Rack Type |
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
LCD LED Display AVR voltage regulator With Relative Humidity≤95%
| Display: | LCD/LED |
|---|---|
| Power: | 2KVA-3000KVA |
| Input Voltage: | 380V-480V |
48V Household Energy Storage 200Ah Lithium-Iron-Phosphate-Battery Long Lifespan and Optional LED Display
| Pack Voltage Output: | 24V/48V/51.2V |
|---|---|
| Display: | Optional(LED, LCD) |
| Grade: | A |
Line Interactive 600VA 5KVA Uninterruptible Ups Sine Wave Inverter
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Type: | Rack Or Tower |
| Phase: | Single Phase |
Single Phase 1kva 10Kva High Frequency Online UPS Power Guard UPS
| Product Name: | Single Phase Online UPS, 1kva To 10Kva Online High Frequency UPS, Home Ups Online |
|---|---|
| Power Factor: | 1.0 |
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
1KVA Pure Sine Wave Ups Power Supply Overload 220V 230V 240VA Wide Input Range
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
20KVA Online Ups System , UPS Backup Power Supply With LED / LCD Display
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Tower Type |

