All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ online ups power supply ] match 148 Products.
LCD High Frequency Online Electrical Protection Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage
| Output Power Factor: | 1.0 |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |
True Double Version 3 Phase 20Kw 30Kw 60Kw G Tech UPS For Computer Room And Data Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
Backup Power Supply LiFePO4 Battery Pack Lithium Iron Phosphate Cell
| Battery Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Max Discharge Current: | 100A |
| Cycle Life: | 5000 Times |
2-Year Warranty Maintenance-Free Lead-Acid Battery Operating Temperature-15℃~50℃
| Self Discharge Rate: | ≤3%/Month |
|---|---|
| Capacity: | 100Ah |
| Operating Temperature: | -15℃~50℃ |
Single Three Phase AVR Series 50Hz 60Hz Auto Voltage Regulator
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Phase: | Single/Three Phase |
| Display: | LCD/LED |
LCD LED Display AVR voltage regulator With Relative Humidity≤95%
| Display: | LCD/LED |
|---|---|
| Power: | 2KVA-3000KVA |
| Input Voltage: | 380V-480V |
4800WH 100Ah LiFePO4 Battery Pack Lithium Iron Phosphate Cell
| Cycle Life: | 5000 Times |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Battery Type: | LiFePO4 |

