All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ online ups power supply ] match 163 Products.
19 Inch Rack UPS Modular System 3 Phase 20kva to 150kva High Frequency
| Features: | 19" Rack Mounted Modular UPS |
|---|---|
| Application: | Finance,telecommunication,education,hospitals,transportation&other Network Devices, Data Centers. |
| Product Name: | 3 Phase UPS Modular UPS System UPS Power System 20KVA-150KVA |
Easy Installation User Friendly Interface G Tech UPS Optimized for Small Medium Enterprises and Remote Site Applications
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Single Three Phase AVR Series 50Hz 60Hz Auto Voltage Regulator
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Phase: | Single/Three Phase |
| Display: | LCD/LED |
AGM Batteries Line Interactive G Tech UPS 1200VA 1500VA Modified Sine Wave
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Name: | Line Interactive UPS |
| Phase: | Single Phase |
LCD LED Display AVR voltage regulator With Relative Humidity≤95%
| Display: | LCD/LED |
|---|---|
| Power: | 2KVA-3000KVA |
| Input Voltage: | 380V-480V |
Lightweight E Scooter Battery Pack Offering Stable Voltage Output Compact Size and Compatible with Various Scooter Models
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
1KVA-5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS Rank Mount Installation
| Product Name: | Line Interactive UPS |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Material: | Mental |
Single Three Phase Automatic Voltage Regulator ≤95% Relative Humidity
| Output Voltage: | 220V |
|---|---|
| Relative Humidity: | ≤95% |
| Phase: | Single/Three Phase |
Stable Performance Eco Mini Dc Ups 12v For Lead-Acid Battery
| Charging Period: | 2~3Hours |
|---|---|
| Product Name: | DC UPS |
| Battery Type: | Lead-acid Battery |

