All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ online ups power supply ] match 148 Products.
10KVA Online UPS Uninterruptible Power Supply High Frequency
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
|---|---|
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
| Phase: | Three Phases Input, Three Phases Output 3:3 |
20KVA Dounble Conversion DSP IGBT Low Frequency Online UPS
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Product Name: | True Dounble-conversion Online Technology, Conversion Performed By IGBT Low Frequency Online UPS |
LCD Display 12V 7Ah 10000W 10Kva Modular Online UPS
| Product Name: | Power Factor 1.0 High Frequency Online UPS PT Series 1Kva To 10Kva |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
Pure Sine Wave 10KVA Three Phase Online UPS Tower Type Power
| Power Factor: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
Low Frequency 220V LCD Online Uninterrupted Power Unit With High Efficiency
| Efficiency: | 0.9 |
|---|---|
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
| Display: | LCD |
Modular Online UPS Up to 8 Units Overload/Short Circuit/Over Temperature Protection
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
High-Efficiency 95.5% LCD 0ms Uninterruptible Power Supply
| Display: | LCD |
|---|---|
| Transfer Time: | 0ms |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |
Low Frequency 220V LCD Online UPS Pure Sine Wave
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
220V Pure Sine Wave Low Frequency Online UPS With RS232/USB/SNMP Communication Interface
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0.9 |
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
220v Lcd Display Low Frequency Online Ups With Pure Sine Wave Output
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 0.9 |

