All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ online ups power supply ] match 148 Products.
CE ROHS Modular Online UPS Overload Short Circuit Over Temperature Protection
| Product Name: | Modular Online UPS |
|---|---|
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
High Frequency Online UPS 20kVA-80kVA 0ms Transfer Time
| Output Power Factor: | 0.9 |
|---|---|
| Output Voltage: | 220V |
| Product Name: | High Frequency Online UPS |
Modular Online 50/60Hz Uninterrupted Power Supply 95% Efficiency
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
| Product Name: | Modular Online UPS |
CE ROHS LCD Display Low Frequency Online UPS Pure Sine Wave Output
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
220V Low Frequency Online UPS Short Circuit Over Temperature Protection
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Display: | LCD |
Pure Sine Wave Low Frequency Online UPS With RS232 USB SNMP
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
95% Efficiency Modular Continuous Power Supply Parallel Up To 8 Units 50/60Hz Frequency
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
20kVA-200kVA Modular Online UPS Up To 8 Units Parallel Capability
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Low Frequency Online UPS with LCD Display Overload/Short Circuit/Over Temperature Protection & High Efficiency 1
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
| Efficiency: | 1 |
Low Frequency Online UPS with Overload/Short Circuit/Over Temp Protection RS232/USB/SNMP Communication Interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Display: | LCD |

