All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ online ups power supply ] match 148 Products.
Online Double Conversion Uninterruptible Power Supply Single Phase UPS 1kva -10kva For Home Generator
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 30 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
Low Frequency 220V Input Online UPS 3 phases
| Display: | LCD |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
3 Phases Low Frequency Online UPS low frequency ups 10kva to 300kva
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Output Voltage: | 380V |
Double Conversion 3 Phase Online UPS High Efficiency For Small Medium Data Centers
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD(Touchscreen) |
MQ MR SERIES Modular Online UPS 40kva Three Phase for telecommunication
| Features: | 19" Rack Mounted Modular UPS |
|---|---|
| Application: | Finance,telecommunication,education,hospitals,transportation&other Network Devices, Data Centers. |
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
20KVA-200KVA Low Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD |
40KVA-80KVA Low Frequency Online UPS For Office / Computer / Facilities
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD(Touchscreen) |
High Efficient Low Frequency Online UPS For Small And Medium Sized Data Centers
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD(Touchscreen) |
Three Phases Low Frequency Online UPS With High Efficient DSP Chip
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD(Touchscreen) |
Uninterruptible 3KVA 6KVA 12A High Frequency Online UPS
| Power Factor: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |

