All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ rechargeable lead acid battery ] match 61 Products.
12.8V 100Ah Lithium Iron Phosphate Battery For Telcom
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Product Name: | 12.8V100Ah Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) Battery |
| Terminal Type: | M8 |
60Ah Safety Deep Cycle 12.8 V Lithium Ion Battery For UPS System
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 60Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
Solar System Deep Cycle 12v 9ah Rechargeable Vrla Battery
| Material: | Printed |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |
2400WH Lithium Ion Phosphate Battery Max Charge Current 100A
| Cycle Life: | 5000 Times |
|---|---|
| Battery Type: | LiFePO4 |
| Warranty: | 3 Year |
3 Phases Low Frequency Online UPS low frequency ups 10kva to 300kva
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Output Voltage: | 380V |
Low Frequency Three Phase Online Ups , Online Double Conversion Ups With LCD Display
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | Three Phase Online UPS, Online Low Frequency UPS 20~30KVA, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD |
40KVA-80KVA Low Frequency Online UPS For Office / Computer / Facilities
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD(Touchscreen) |
High Efficient Low Frequency Online UPS For Small And Medium Sized Data Centers
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD(Touchscreen) |
Three Phases Low Frequency Online UPS With High Efficient DSP Chip
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD(Touchscreen) |
Double Conversion 3 Phase Online UPS High Efficiency For Small Medium Data Centers
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD(Touchscreen) |

